Salony kosmetyczne

Posiadasz własny gabinet kosmetyczny i chcesz nawiązać z nami współpracę, wprowadzając produkty do swojego salonu? Sprawdź, w jaki sposób to zrobisz!

Chciałbym/-ałabym wprowadzić do swojego salonu SNS Manicure Tytanowy 
- jak to zrobić?


Krok 1. Zapisz się na szkolenie SNS Manicure Tytanowy → SPRAWDŹ OFERTĘ SZKOLENIOWĄ

Krok 2. Odbądź szkolenie, odbierz certyfikat SNS i zarejestruj swoje konto firmowe w sklepie internetowym: www.vkcosmetic.pl/sklep. Nasz system automatycznie zweryfikuje po NIP-ie, czy Twoja firma odbyła szkolenie SNS i przyzna Ci dostęp do listy produktów.

Krok 3. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia, że Twoje firmowe konto zostało zweryfikowane i otrzymało dostęp, ZALOGUJ SIĘ używając podanego przy rejestracji loginu i hasła i ciesz się zakupami ! Od teraz dostępna jest dla Ciebie cała lista produktów wraz z cenami.

SNS Manicure Tytanowy to metoda zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli salonów kosmetycznych (osób posiadających działalność gospodarczą) lub będących oddelegowanymi przez pracodawcę (właściciela gabinetu kosmetycznego), którzy odbyli stosowne szkolenie i posiadają certyfikat SNS, potwierdzający nabyte umiejętności.

Metodę tę mogą wykonywać wyłącznie profesjonaliści/zawodowi styliści paznokci, ze względu na to, że jej poprawne wykonanie warunkuje trwałość stylizacji i wpływa na właściwości odżywcze produktów. Płytka musi być odpowiednio przygotowana, w zupełnie inny sposób niż w przypadku pozostałych metod stylizacji. Sama aplikacja również przebiega całkowicie inaczej. Niewłaściwie zaaplikowany produkt nie zachowa swoich właściwości ani trwałości.

Ponadto dbając o najwyższą jakość naszych produktów i samej metody, dedykujemy ją wyłącznie profesjonalistom, którzy posiadają ugruntowaną wiedzę na temat budowy paznokcia, przygotowania płytki, potrafią pracować pilnikiem i znają zasady BHP i najważniejsze choroby paznokci. Dzięki temu certyfikowani styliści SNS Manicure Tytanowego zapewniają najwyższą jakość wykonywanych usług i są rekomendowani klientom jako sprawdzeni i godni polecenia i zaufania partnerzy.

Chciałbym/-ałabym wprowadzić do swojego salonu markę Footlogix - jak to zrobić?


Krok 1. 
Zarejestruj swoje konto firmowe w sklepie internetowym: www.vkcosmetic.pl/sklep. Nasz system automatycznie zweryfikuje po NIP-ie Twoją firmę i przyzna Ci dostęp do hurtowych cen produktów Footlogix oraz do produktów dostępnych wyłącznie dla gabinetów kosmetycznych (produkty specjalistyczne).

Krok 2. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia, że Twoje firmowe konto zostało zweryfikowane i otrzymało dostęp, ZALOGUJ SIĘ używając podanego przy rejestracji loginu i hasła i ciesz się zakupami ! Od teraz dostępna jest dla Ciebie cała lista produktów wraz z cenami hurtowymi!

Jeżeli chciałabyś ponadto nabyć specjalistyczną wiedzę na temat profesjonalnego wykonywania pedicure kosmetycznego z zastosowaniem pediceutyków Footlogix, zapisz się na jedno z naszych szkoleń i odbierz zniżkę na produkty na start!

Chciałbym/-ałabym wprowadzić do swojego salonu markę LART - jak to zrobić?


Krok 1. Zarejestruj swoje konto firmowe w sklepie internetowym: www.vkcosmetic.pl/sklep. Nasz system automatycznie zweryfikuje po NIP-ie Twoją firmę i przyzna Ci dostęp do hurtowych cen produktów Lart oraz do produktów dostępnych wyłącznie dla gabinetów kosmetycznych (produkty specjalistyczne).

Krok 2. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia, że Twoje firmowe konto zostało zweryfikowane i otrzymało dostęp, ZALOGUJ SIĘ używając podanego przy rejestracji loginu i hasła i ciesz się zakupami ! 

Jeżeli chciałabyś ponadto nabyć profesjonalną wiedzę z zakresu wykonywania manicure hybrydowego, zdobień, przedłużania czy specjalistycznych technik stylizacji paznokci, zapisz się na jedno z naszych szkoleń i odbierz zniżkę na produkty na start!