O nas

Świat V&K Cosmetic to innowacyjne, bardzo wysokiej jakości kosmetyki do dłoni i stóp, które wyznaczają nowoczesne trendy w stylizacji i pielęgnacji.

Na początku swojej działalności V&K Cosmetic było małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała wielbicieli w całej Europie.

V&K Cosmetic tworzą ludzie, dla których rozwój jest najwyższą wartością. Nieustannie się szkolimy i przenosimy swoją wiedzę na realne działania. Uczymy najbardziej innowacyjnych metod pielęgnacji i stylizacji, jakie są dostępne na rynku. Poszukujemy rozwiązań, które są wysokiej jakości i dedykowane są profesjonalistom. Wprowadzamy na polski i europejski rynek metody, które są wydajne i zapewniają trwałe efekty. Dbamy o to, by salony kosmetyczne, z którymi współpracujemy, miały grono stałych, zadowolonych klientów, którzy z przyjemnością powrócą na kolejną wizytę.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem jedynych oryginalnych produktów do manicure tytanowego i jednocześnie prekursorem rynku europejskiego w Manicure Tytanowym SNS , a także innowacyjnych kosmoceutyków do pielęgnacji stóp - Footlogix.

 

Siedziba Główna V&K Cosmetic
Ul. Górska 6, 43-300 Bielsko - Biała
email:  biuro@vkcosmetic.pl
tel: +48 882 771 681

Dane konta bankowego:
81 1140 2004 0000 3202 7629 9718
V&K Cosmetic, Ul. Górska 6, 43-300 Bielsko Biała

 

info-iconCzy wiesz, że manicure tytanowy powstał 20 lat temu w Stanach Zjednoczonych jako Signature Nail System (SNS)? Został wprowadzony na rynek europejski przez Violettę Mrowiec, założycielkę V&K Cosmetic, która stworzyła nazwę manicure tytanowy i wprowadziła produkty pod tą nazwą na rynek polski.