Nasze marki

sns - logotyp

SNS POLSKA – Manicure Tytanowy

Manicure Tytanowy to rodzaj stylizacji paznokci, który w ten sposób nazwała i  wprowadziła na rynek europejski Violetta Mrowiec, właścicielka V&K Cosmetic. Nazwa powstała dla SNS (Signature Nail System) - pierwszych na świecie produktów, aplikowanych w taki sposób i o tak innowacyjnym składzie, opartych na naturalnych, bezpiecznych dla środowiska i paznokci składnikach. To czyni SNS pierwszymi na świecie produktami do manicure tytanowego oraz jedynymi dostępnymi na rynku polskim i europejskim oryginalnymi produktami do manicure tytanowego.

FOOTLOGIX – Innowacyjne kosmoceutyki do pielęgnacji stóp

Footlogix to pierwsze tak skuteczne kosmoceutyki do stóp, stworzone z myślą o profesjonalnej pielęgnacji i leczeniu schorzeń skóry. Trwale zwalczają problem suchych i pękających pięt, grzybicy paznokci czy trudnych w leczeniu stanów zapalnych u osób chorych na cukrzycę. Preparaty do stóp Footlogix wykorzystują innowacyjną technologię Dermal Infusion, która umożliwia przenikanie składników farmaceutycznych przez rogową warstwę naskórka, aż do głębokich warstw skóry

LART – produkty dla mistrzów manicure

Lart to bardzo wysokiej jakości produkty do stylizacji paznokci, dzięki którym praca odbywa się z łatwością i przyjemnością. Innowacyjne formuły są całkowicie bezpieczne dla paznokci: nie zawierają formaldehydu, parabenów, toulenu i DBP. Oparte na naturalnych składnikach takich jak krzemionka (hypoalergiczna, nie powoduje podrażnień ani uczuleń) i mika (wypełniacz mineralny), stosowanych do produkcji kosmetyków naturalnych.