Lart

Lart to marka produktów do manicure hybrydowego, oferująca innowacyjne, najwyższej jakości, bezpieczne dla paznokci lakiery i preparaty.  

Produkty dla mistrzów manicure

Lart to bardzo wysokiej jakości produkty do stylizacji paznokci, dzięki którym praca odbywa się z łatwością i przyjemnością. Innowacyjne formuły są całkowicie bezpieczne dla paznokci: nie zawierają formaldehydu, parabenów, toulenu i DBP. Zawierają naturalne składniki takie jak krzemionka (hypoalergiczna, nie powoduje podrażnień ani uczuleń) i mika (wypełniacz mineralny), stosowanych do produkcji kosmetyków naturalnych. Dzięki nim możesz czuć się bezpiecznie - odpowiednio zaaplikowane produkty Lart nie niszczą paznokci.

Innowacyjny system INFINITY zastosowany w bazie oraz topie, zapewnia trwały efekt, bez odprysków i zarysowań, a idealnie wyprofilowany pędzelek oraz odpowiednia gęstość lakieru sprawiają, że aplikacja jest prosta dla każdego.

Zostań artystą Lart i twórz mistrzowskie stylizacje!

Lart to produkty, które powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą zostać mistrzami manicure.

Instruktorzy i szkoleniowcy Lart to artyści, którzy tworzą prawdziwe dzieła sztuki. Mistrzowie w swoim fachu. Zawodowcy. Profesjonaliści. Posiadają nieprzeciętny talent i doskonały warsztat. I nieograniczoną kreatywność.

Dzięki instruktorom Lart i innowacyjnym produktom Lart i ty możesz stać się mistrzem manicure i tworzyć mistrzowskie stylizacje!