Coraz częściej dociera do nas informacja o nieuczciwych działaniach, jakie prowadzone są przez nieautoryzowane punkty szkoleniowe manicure tytanowego. Punkty te po zakończeniu szkolenia wręczają klientom certyfikaty, które w żaden sposób nie uprawniają do zakupu produktów SNS! Ponadto szkolenia te nie są prowadzone przez profesjonalnych i certyfikowanych szkoleniowców SNS Manicure Tytanowego, przez co osoba szkolona nie otrzymuje odpowiedniej wiedzy teoretycznej i praktycznej, jaka jest jej niezbędna do pracy na produktach.

Pamiętaj, że produkty SNS Manicure Tytanowy kupisz wyłącznie w firmie V&K Cosmetic (jedynego dystrybutora oryginalnych produktów SNS na terenie Polski i Europy) za okazaniem certyfikatu szkoleniowego z manicure tytanowego, przeprowadzonego w autoryzowanych punktach szkoleniowych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, gdzie możesz odbyć takie szkolenie, napisz do nas na biuro@vkcosmetic.pl i zapytaj o szczegóły!

Zdajemy sobie również sprawę z nieautoryzowanych stron, sprzedających nieoryginalne produkty SNS, m.in. na Amazon, eBay, Allegro oraz OLX. Ostrzegamy naszych Klientów oraz poddystrybutorów o tych działaniach. Prosimy pamiętać, że firma SNS nie będzie akceptować reklamacji/zwrotu produktów zakupionych na portalach Amazon, eBay, Allegro i OLX.
Zalecamy zachowanie ostrożności przy zakupie produktów od nieautoryzowanych sprzedawców, ponieważ niektóre z nich mogą powodować uczulenia i uszkodzenia płytki paznokcia. Ponadto może cechować je znacząco mniejsza trwałość i brak właściwości odżywczych.
By mieć pewność zakupu oryginalnych produktów, sprawdź listę autoryzowanych sprzedawców SNS na www.vkcosmetic.pl/kontakt.

 

 Dlaczego należy odbyć szkolenie, by kupić produkty?

SNS Manicure Tytanowy to metoda zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli salonów kosmetycznych (osób posiadających działalność gospodarczą) lub będących oddelegowanymi przez pracodawcę (właściciela gabinetu kosmetycznego), którzy odbyli stosowne szkolenie i posiadają certyfikat, potwierdzający nabyte umiejętności.

Metodę tę mogą wykonywać wyłącznie profesjonaliści/zawodowi styliści paznokci, ze względu na to, że jej poprawne wykonanie warunkuje trwałość stylizacji i wpływa na właściwości odżywcze produktów. Płytka musi być odpowiednio przygotowana, w zupełnie inny sposób niż w przypadku pozostałych metod stylizacji. Sama aplikacja również przebiega całkowicie inaczej. Niewłaściwie zaaplikowany produkt nie zachowa swoich właściwości ani trwałości.

Ponadto dbając o najwyższą jakość naszych produktów i samej metody, dedykujemy ją wyłącznie profesjonalistom, którzy posiadają ugruntowaną wiedzę na temat budowy paznokcia, przygotowania płytki, potrafią pracować pilnikiem i znają zasady BHP i najważniejsze choroby paznokci. Dzięki temu certyfikowani styliści SNS Manicure Tytanowego zapewniają najwyższą jakość wykonywanych usług i są rekomendowani klientom jako sprawdzeni i godni polecenia i zaufania partnerzy.