Jeżeli poszukujesz metody stylizacji paznokci opartej na naturalnych, bezpiecznych dla środowiska i paznokci składnikach, to SNS jest właśnie dla ciebie! SNS to pierwsze na świecie produkty do manicure tytanowego. Od 20 lat firma jest liderem naturalnych procesów produkcyjnych w kategorii produktów do stylizacji paznokci.  

Czego nie znajdziesz w SNS Manicure Tytanowym?

Przede wszystkim formaldehydu! Inaczej aldehydu mrówkowego - substancji chemicznej, mającej właściwości bakteriobójcze, którą bardzo często możemy znaleźć w preparatach do utwardzania i nabłyszczania paznokci. Jest to składnik silnie uczulający, który może powodować alergiczne kontaktowe zapalenie skóry. W lakierach do paznokci formaldehyd kryje się głównie pod nazwami Formaldehyde lub Tosylamide/Formaldehyde Resin. Producenci stosują go, ponieważ wzmacnia płytkę paznokcia. Niestety oprócz tego może wywoływać wysypkę, pieczenie, ból a nawet onycholizę, czyli oddzielenie płytki paznokciowej od łożyska – paznokcie przybierają żółte, białe szare, brązowe, a nawet czarne zabarwienie.

Manicure Tytanowy SNS wolny jest również od primera kwasowego. Primer kwasowy to produkt na bazie kwasu metakrylowego. Kontakt primera ze skórą może powodować nieprzyjemne pieczenie, podrażnienie skóry i uczulenie. Co ważne w produktach SNS nie znajdziesz również glutenu, który może powodować zaostrzenie celiaki. Jak każdy alergen, również gluten może uczulać nie tylko w pokarmie, ale również w kontakcie ze skórą. SNS dba o szczególne potrzeby osób uczulonych na ten składnik. Ponadto produkty SNS nie zawierają parabenów – substancji chemicznych używanych głównie w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym i spożywczym. Nie znajdziesz w nich również ftalanów. Te sole i estry kwasu ftalowego są stosowane w produkcji lakierów i farb ftalowych, klejów i laminatów. Używane są również do produkcji zabawek, sprzętu medycznego, folii do pakowania żywności i…niestety wielu kosmetyków, takich jak kremy, balsamy, mleczka do ciała, lakiery do paznokci i włosów, perfumy – sprawiają, że produkty te dobrze przylegają do ciała i są trwałe. W produktach SNS nie ma śladu ftalanów! Są one również wolne od oleju mineralnego, który pozyskiwany jest w procesach destylacji frakcji ropy naftowej, a także siarczanów i trientanoloaminy.

 

Produkty SNS nie są testowane na zwierzętach !

Co znajdziesz w produktach SNS Manicure Tytanowy?

Produkty SNS Manicure Tytanowy chronią paznokcie przed uszkodzeniami. Produkty płynne zawierają w swoim składzie witaminy oraz wapń. Wapń wzmacnia i odżywia paznokcie, a witamina E, zawarta między innymi w bazie SNS, chroni przed wpływem wolnych rodników, odnawia lipidy międzykomórkowe i wzmacnia naczynia krwionośne. Witamina E działa na paznokcie wzmacniająco, zapewnia lepsze krążenie pod płytką paznokciową oraz działa antyoksydacyjnie. Ponadto oliwka, którą aplikujemy na sam koniec posiada w składzie aż 4 witaminy: witaminę A, która przyspiesza odnowę naskórka, wzmacnia jego funkcję ochronną i zmniejsza utratę wody ze skóry, witaminę D3, wzmacniającą paznokcie, B5, która bierze udział w regeneracji komórek skóry, witaminę E, która wpływa na prawidłowe nawilżenie i odżywienie skórek i paznokci oraz wapń, wzmacniający kruche i łamliwe paznokcie.

Produkty SNS Manicure Tytanowy nie niszczą naturalnej płytki paznokci, ale dodatkowo ją odżywiają i wzmacniają.
Stylizacja wykonana przez przeszkolonego profesjonalistę utrzymuje się na paznokciach 4 tygodnie bez odprysków i zarysowań!

 

Chcesz wprowadzić SNS Manicure Tytanowy do swojego salonu? Sprawdź ofertę naszych szkoleń!

Chcesz wypróbować SNS Manicure Tytanowy? Umów się na wizytę do jednego z naszych salonów firmowych!