W ubiegły piątek świętowaliśmy Wielkie Otwarcie Salonu w Warszawie, w trakcie którego przygotowaliśmy dla naszych Klientek moc atrakcji!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

SALON V&K COSMETIC WARSZAWA
ul.  Kolorowa 19/142
kom. 728 709 277, warszawa@vkcosmetic.pl
 

 

 

Justyna Dunat “Modelowanie problematycznych paznokci w SNS Manicure Tytanowym”

Justyna Dunat, główny szkoleniowiec marki SNS Polska, zaprezentowała techniki modelowania problematycznych paznokci za pomocą manicure tytanowego SNS. Przy uszkodzonej płytce idealnie sprawdzi się Manicure Tytanowy.
Często mocno przepiłowana, zniszczona płytka jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu manicure. Nie w Manicure Tytanowym SNS. Dzięki witaminie E oraz wapniowi, zawartych w preparatach płynnych, Manicure Tytanowy odbudowuje osłabione paznokcie. Co więcej, aplikacja jest całkowicie bezpieczna, komfortowa i bezbolesna – nie podrażnia, nie powoduje nieprzyjemnego pieczenia.
Justyna Dunat zaprezentowała przedłużanie zniszczonych paznokci na szablonie oraz modelowanie ich kształtu za pomocą profesjonalnej klamry SNS.
Ponadto zaprezentowała najnowszą kolekcję pudrów SNS – Confetti Collection i przez całe wydarzenie, jako ekspert marki SNS, odpowiadała na pytania przybyłych gości.
 

 


 

 

Natalia Czyrny, “Prezentacja marki LART”

Natalia Czyrny, Marketing Manager V&K Cosmetic, przedstawiła nowość w portfolio firmy – rewolucyjne produkty do manicure hybrydowego LART. W lakierach nie ma parabenów, toulenu i DPB, ponadto zawierają składniki naturalne, takie jak mika i krzemionka. Doskonale napigmentowane, o fenomenalnym kryciu kolory oraz System Infinity, który wyrównuje zniszczoną i nierówną płytkę paznokci, zachwyciły przybyłe Panie. Natalia Czyrny przedstawiła główne kolekcje kolorów, w tym Cosmopolitan Collection – dla kobiet odważnych, pewnych siebie, przebojowych oraz Cinnamon Fall Collection – kolekcję jesienną LART, inspirowaną kolorami jesiennych liści. Prezentacja marki w salonie w Warszawie była przedpremierą LART na rynku. Oficjalna premiera odbyła się w sobotę na Targach Beauty Forum & SPA w Warszawie. DO ZOBACZENIA!