Na szkoleniowej mapie V&K Cosmetic pojawił się nowy punkt. Od teraz szkolenia z Manicure Tytanowego SNS możecie odbyć w Krakowie, przy ulicy Twardowskiego.

W przestronnych, nowoczesnych wnętrzach znajdują się sale szkoleniowe, w których organizujemy szkolenia ze stylizacji paznokci innowacyjną metodą Manicure Tytanowego SNS oraz profesjonalnego pedicure kosmetycznego z wykorzystaniem rewolucyjnych produktów Footlogix. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z usług manicure i pedicure, wykonywanych przez naszych najlepszych szkoleniowców i stylistów.

To już szósty punkt szkoleniowy V&K Cosmetic w Polsce. Oprócz niego szkolenia odbywają się w Koszalinie, Warszawie, Wrocławiu, Białymstoku oraz w Bielsku-Białej, gdzie od miesiąca funkcjonuje Europejskie Centrum Szkoleniowe, w którym do wykonywania manicure tytanowego przygotowujemy klientów z całej Europy.

W naszej ofercie szkoleniowej znajdują się kursy dla osób, które posiadają doświadczenie w stylizacji paznokci oraz dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze stylizacją. Osoby początkujące zdobędą wiedzę, która pozwoli im świadczyć profesjonalne usługi, natomiast osoby doświadczone zwiększą swoje umiejętności.

Dodatkowo każda przeszkolona przez nas osoba, może uzupełnić swoją wiedzę o szkolenia:
– Nail Art – na szkoleniu pogłębiane będą nowe metody pracy na produktach SNS przy różnego rodzaju technikach zdobienia, prezentujemy i ćwiczymy najmodniejsze w danym sezonie wzory
– przedłużanie na szablonie oraz na tipsie
– korekta – czyli uzupełnienie paznokci – podczas szkolenia kursanci uczą się pracy frezarką oraz innych bezpiecznych metod usuwania produktu z paznokcia
– doszkolenie – konsultacje dla osób, które odbyły szkolenie, omówienie błędów oraz technik, które pozwolą na zwiększenie tempa pracy.

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń: snspolska.pl/wspolpraca/

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
ul.  Twardowskiego 33A/U3, Kraków
kom.  606 942 297