grafika do - naturalny SNSW dzisiejszych czasach gdzie wszechobecny jest slow life, produkty organiczne, natura i eko, większość Pań poszukuje zdrowej metody stylizacji bez konieczności rezygnacji z trwałości jakie daje nam akryl, żel i metody z  z użyciem lamp. Z pomocą, dla miłośniczek trwałej stylizacji i zdrowych, mocnych paznokci przychodzi innowacyjna metoda stylizacji – MANICURE TYTANOWY SNS Polska. Co to właściwie jest za metoda, skąd się wzięła i na czym polega?Produkty SNS Polska posiadają 20 letnią tradycję na świecie, której korzenie odnajdziemy w USA. Priorytetem, który przyświecał tworzeniu produktów była trwałość, piękno i zdrowie naturalnych paznokci. Tak właśnie powstał MANICURE TYTANOWY, który daje nam zadbane dłonie i odżywienie naturalnej płytki, BEZ UŻYCIA lampy. Prekursorem MANICURE TYTANOWEGO w Polsce jest właścielka firmy V&K COSMETIC Pani Violetta Mrowiec, która stworzyła nazwę Manicure Tytanowy i jako pierwsza wprowadzila ją na rynek naszego kraju. Firma V&K Cosmetic jest jedynym dystrybutorem oryginalnych produktów SNS do Manicure Tytanowego w Polsce.

Co powoduje, że Manicure Tytanowy SNS spełnia te wszystkie oczekiwania i jaki jest sekret tej metody? W produktach SNS znajdziemy sproszkowany minerał dwutlenek tytanu (stąd również nazwa ), a także witaminy A, E, B5, D3 i wapń, które odżywiają i wzmacniają  płytkę by nasze naturalne paznokcie mogły rosnąć zdrowe i piękne. Ponad 350  dostępnych kolorów daje nam nieograniczone możliwości zdobienia i tworzenia kreatywnych stylizacji. Za pomocą tytanowych pudrów SNS możemy z łatwością przedłużać naturalną płytkę i wykonywać artystyczne zdobienia w których ograniczeniem może być jedynie nasza wyobraźnia. Innowacyjnością Manicure TYTANOWEGO jest nie tylko sposób aplikacji, trwałość i skład, ale fakt, że na żadnym etapie nie stosujemy lamp UV czy LED. Mimo braku tego punktu trwałość manicuru jest niesamowita i pozostaje niezmienna aż do następnej wizyty w salonie.

Po sukcesie PIERWSZEGO NA ŚWIECIE Manicure Tytanowego produktami SNS, na rynku pojawia się coraz więcej metod pudrowych. Bardzo ważne jest by SPRAWDZAĆ SKŁAD i być świadomym czy mamy doczynienia z oryginalną metodą tytanową czy tylko zwykłym sproszkowanym akrylem.