Footlogix wspiera liderkę w kolarstwie wśród juniorek w drodze na podium

Jej inspiracją jest jedna z najlepszych triatlonistek na świecie - Chrissie Wellington, choć sama skupia się aktualnie na kolarstwie, odnosząc w tej dziedzinie liczne sukcesy. Adrianna Stępniewska w ciągu ostatnich 2 lat nie raz stawała na podium podczas krajowych czy międzynarodowych zawodów w kategorii młodzieżowej do lat 23, popularnie nazywaną ''Orliczka''. Jest liderką klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego, a w Pucharze Polski zajmuje drugą lokatę. Swoją przyszłość wiąże również z fizjoterapią i dietetyką, które utwierdzają ją w przekonaniu, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie ciała nie tylko poprzez treningi. W trosce o swoje stopy – jedną z najważniejszych części ciała dla profesjonalnego kolarza, wybrała nasze kosmeceutyki Footlogix.

Ochrona stóp na I miejscu

Profesjonalne obuwie i skarpety to nie wszystko, co zapewni stopom komfort i odpowiednie zabezpieczenie w trakcie wymagających treningów czy zawodów. Niezwykle istotne jest to, by zadbać o ich kondycję – właściwe nawilżenie skóry, zwalczanie nadmiernej potliwości czy wreszcie zapobieganie bądź szybka pomoc przy infekcjach takich jak np. grzybica, które mogłyby powodować znaczący dyskomfort podczas chodzenia, a co dopiero pedałowania. Aby zapewnić stopom odpowiednią pielęgnację należy stosować preparaty z formułą dostosowaną do wzmożonej aktywności fizycznej. Te, które sprawdziłyby się przy normalnej aktywności, po prostu nie zdadzą egzaminu. Kosmoceutyki do stóp Footlogix mają konsystencję musu, który szybko się wchłania, nie zatykają porów i co najważniejsze ich skuteczność została potwierdzona przez lekarzy podologów. Tę pewność i łatwą aplikację doceniła właśnie Adrianna, dla której codzienna pielęgnacja stóp jest naprawdę ważna.

Preparaty godne zaufania

Zadowolona z efektów oraz szybkiej i bezproblemowej aplikacji kosmeceutyków do stóp Footlogix Adrianna chętnie poleca nasze produkty innym, także poprzez logotyp marki nadrukowany na strojach kolarskich. Cieszymy się, że nasze preparaty do stóp wspomagają Adriannę w zdobywaniu kolejnych sportowych celów, a ona sama zechciała dzielić się swoim odkryciem z innymi.

Życzymy Adriannie dalszych sukcesów w kolarstwie 
i na pewno będziemy dopingować ją podczas kolejnych startów!