Na wstępie przygotowujemy naturalną płytkę paznokcia - modelujemy pożądany kształt, odsuwamy i usuwamy skórki.
W Manicure Tytanowym SNS nie wolno stosować płynów zmiękczających skórki!
Matowimy paznokcie za pomocą bloku polerskiego.

BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ: 

Krok 1:
Na środkową część paznokcia nanosimy cienką warstwę bazy Gel Base i zanurzamy palec w pudrze budującym Natural Set. Kluczowe jest odpowiednie pociągnięcie pędzelka, by baza nałożona była równomiernie i cienko.

Krok 2:
Nanosimy kolejną warstwę bazy Gel Base, która w swoim składzie zawiera witaminy - szerzej i wyżej niż poprzednio. Powtarzamy zanurzenie w pudrze oraz usuwamy jego nadmiar.

Krok 3:
Nanosimy bazę cienką warstwą blisko skórek, ale nie dotykając ich. Za pomocą kawałka gąbeczki cieniujemy paznokieć najpierw jednym kolorem, potem drugim. Cieniowanie wykonujemy od wolnego brzegu, do środka - nigdy odwrotnie - w przypadku jaśniejszego koloru i od skórek do środka, w przypadku ciemniejszego koloru. Po każdej aplikacji czyścimy paznokcie delikatnie szczoteczką. Następnie nakładamy kolejną warstwę bazy na cały paznokieć, powtarzamy cieniowanie i czyścimy szczoteczką.

Krok 4:
Na cały paznokieć nanosimy cienką warstwę bazy Gel Base i następnie zanurzamy paznokieć w pudrze budującym Natural Set Sheer, który zabezpieczy cieniowanie.

Krok 5:
Na całą powierzchnię paznokcia nanosimy preparat wysuszający - Sealer.

Krok 6:  
Opracowujemy paznokcie, by wyrównać płytkę i nadać jej odpowiedni kształt.

Krok 7:
Na koniec nanosimy Sealer, przecieramy wacikiem bezpyłowym i nanosimy dwie warstwy preparatu nabłyszczającego - Gel Top, aby nadać paznokciom idealny połysk.

EFEKT KOŃCOWY 🙂