Jak z sukcesem stworzyć biznes w świecie beauty? To Ty i Twój zespół tworzycie biznes! – ruszył ogólnopolski cykl pokazów i warsztatów V&K Cosmetic

Czym jest biznes w świecie beauty? W jaki sposób odpowiednio zarządzać salonem manicure? Dlaczego warto się rozwijać i szkolić? Jak usystematyzować i zoptymalizować pracę salonu? Na te i wiele innych pytań odpowiadają specjaliści, menadżerowie i instruktorzy V&K Cosmetic, producenta lakierów hybrydowych LART, dystrybutora SNS Manicure Tytanowy i Footlogix, właściciela sieci profesjonalnych salonów kosmetycznych w trakcie Akademii V&K Cosmetic, która dotrze do kilku miast w całej Polsce.

Inauguracyjne warsztaty odbyły się w Europejskim Centrum Szkoleniowym V&K Cosmetic w Bielsku-Białej. Profesjonalistki ze Śląska dowiedziały się, dlaczego marka LART jest rewolucyjna, poznały trendy w stylizacji paznokci 2018 oraz zastosowanie SNS Manicure Tytanowego w modelowaniu problematycznej płytki. Warsztaty prowadził główny szkoleniowiec V&K Cosmetic Justyna Dunat oraz Marketing Manager Natalia Czyrny.

Kolejne odbędą się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie, Rzeszowie i Krakowie. Szczegółowe informacje: www.vkcosmetic.pl/akademia.