Data
05.03.2019 r.
Godzina
19:30
Czas trwania
2 godziny
Cena
49 zł
Certyfikat
Akademii V&K Cosmetic

Jak to działa?

1. Kup wybrany webinar.
2. W ciągu kilku dni od zakupu (po zaksięgowaniu płatności) otrzymasz od nas w odpowiedzi maila zwrotnego, w którym wyślemy Ci link oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego oraz instrukcję uruchomienia webinaru.
3. W trakcie webinaru możesz zadawać pytania, komentować i zdobywać mnóstwo wartościowej wiedzy!
4. Po webinarze w ciągu tygodnia otrzymasz od nas mailowo certyfikat udziału w webinarze.

Opis:

Poszukujesz inspiracji na wiosenne, wielkanocne zdobienia? Chcesz w szybki i prosty sposób zachwycić swoje klientki? Ten webinar jest dla Ciebie! Nauczymy Cię, w jaki sposób stworzyć efektowne paznokcie na ten wyjątkowy czas, które możecie wykonać każdej klientce, bez względu na wiek oraz zawód! Ich wykonanie nie zajmuje dużo czasu, a wywoła uśmiech i satysfakcję na twarzy każdej kobiety!

Wykładowca:

Justyna Dunat - główny szkoleniowiec V&K Cosmetic i pierwszy szkoleniowiec Manicure Tytanowego od samego początku wprowadzenia tej metody na rynek europejski. Prowadzi szkolenia z Manicure Tytanowego, w tym z Nail Artu oraz przedłużania i korekty dla klientów z całej Europy. Ekspert marek SNS i LART. Prowadzi liczne pokazy, seminaria i warsztaty, prezentacje na wydarzeniach branżowych w całej Polsce. Autorka wielu instruktażowych artykułów w mediach.