Data
22.11.2018 r.
Godzina
19:30
Czas trwania
2 godziny
Cena
49 zł
Certyfikat
Akademii V&K Cosmetic

Jak to działa?

1. Kup wybrany webinar.
2. W ciągu kilku dni od zakupu (po zaksięgowaniu płatności) otrzymasz od nas w odpowiedzi maila zwrotnego, w którym wyślemy Ci link oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego oraz instrukcję uruchomienia webinaru.
3. W trakcie webinaru możesz zadawać pytania, komentować i zdobywać mnóstwo wartościowej wiedzy!
4. Po webinarze w ciągu tygodnia otrzymasz od nas mailowo certyfikat udziału w webinarze.

Opis:

Przed nami grudzień - intensywny okres dla wszystkich stylistek paznokci. Zachwyć swoje klientki jeszcze bardziej w tym szczególnym czasie i zobacz, jak w prosty i przede wszystkim szybki sposób wykonasz świąteczne zdobienia w manicure tytanowym! Naucz się aplikować glittery, malować renifery, bałwanki, mikołaje, wykonywać popularne sweterki i przyklejać ozdoby!

Wykładowca:

Kateryna Maiorova - instruktor i szkoleniowiec V&K Cosmetic o duszy artystki i plastycznym wykształceniu. Stylistka manicure z wieloletnim doświadczeniem. Mistrzyni Nail Art. Specjalizuje się w zdobieniach, prowadzi zaawansowane szkolenia techniczne z Nail Artu.  Jej wypowiedzi eksperckie i prace można znaleźć w wielu prestiżowych magazynach branżowych. Jedna z niewielu w Polsce stylistek stosująca w manicure technikę aerografii.