Data
16.04.2019 r.
Godzina
19:30
Czas trwania
2 godziny
Cena
49 zł
Certyfikat
Akademii V&K Cosmetic

Jak to działa?

1. Kup wybrany webinar.
2. W ciągu kilku dni od zakupu (po zaksięgowaniu płatności) otrzymasz od nas w odpowiedzi maila zwrotnego, w którym wyślemy Ci link oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego oraz instrukcję uruchomienia webinaru.
3. W trakcie webinaru możesz zadawać pytania, komentować i zdobywać mnóstwo wartościowej wiedzy!
4. Po webinarze w ciągu tygodnia otrzymasz od nas mailowo certyfikat udziału w webinarze.

Opis:

Jeszcze niedawno jedynym odpowiednim pomysłem na paznokcie, jaki wyobrażały sobie Panny Młode w dniu swojego ślubu był klasyczny french manicure. Przez lata ślubne paznokcie kojarzono tylko z nim. I chociaż nadal jest chętnie wybierany, to coraz częściej na ten szczególny dzień decydujemy się na coś innego, bardziej oryginalnego. Jeśli szukasz inspiracji na ślubne paznokcie dla swoich klientek, zapisz się na webinar online i sprawdź, jak szybko wykonać efektowne zdobienie ślubne, które zachwyci nie jedną Pannę Młodą! Warsztaty krok po kroku prowadzi Justyna Dunat - główny szkoleniowiec V&K Cosmetic.

Wykładowca:

Justyna Dunat - główny szkoleniowiec V&K Cosmetic i pierwszy szkoleniowiec Manicure Tytanowego od samego początku wprowadzenia tej metody na rynek europejski. Prowadzi szkolenia z Manicure Tytanowego, w tym z Nail Artu oraz przedłużania i korekty dla klientów z całej Europy. Ekspert marek SNS i LART. Prowadzi liczne pokazy, seminaria i warsztaty, prezentacje na wydarzeniach branżowych w całej Polsce. Autorka wielu instruktażowych artykułów w mediach.