Data
18.09.2018 r.
Godzina
18:30
Czas trwania
2 godziny
Cena
49 zł
Certyfikat
Akademii V&K Cosmetic

Jak to działa?

1. Kup wybrany webinar.
2. W ciągu kilku dni od zakupu (po zaksięgowaniu płatności) otrzymasz od nas w odpowiedzi maila zwrotnego, w którym wyślemy Ci link oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego oraz instrukcję uruchomienia webinaru.
3. W trakcie webinaru możesz zadawać pytania, komentować i zdobywać mnóstwo wartościowej wiedzy!
4. Po webinarze w ciągu tygodnia otrzymasz od nas mailowo certyfikat udziału w webinarze.

Opis:

Szukasz paznokci eleganckich, a zarazem niecodziennych? Znudził Ci się tradycyjny french, a kolory nude przerobiłaś już wszystkie? Jeśli tak to ten webinar jest dla Ciebie! Nauczysz się robić tzw. ombre nails za pomocą pudrów tytanowych oraz 'babyboomer", czyli białe ombre, na kolorze przypominającym łoże paznokcia.

Ombre to metoda zdobienia paznokci, która już od lat cieszy się niesłabnąca popularnością. Nic dziwnego - jest bardzo efektowna, prosta w wykonaniu oraz daje ogromne możliwości łączenia ze sobą kolorów. Wypróbujesz?

Wykładowca:

Justyna Dunat - główny szkoleniowiec V&K Cosmetic i pierwszy szkoleniowiec Manicure Tytanowego od samego początku wprowadzenia tej metody na rynek europejski. Prowadzi szkolenia z Manicure Tytanowego, w tym z Nail Artu oraz przedłużania i korekty dla klientów z całej Europy. Ekspert marek SNS i LART. Prowadzi liczne pokazy, seminaria i warsztaty, prezentacje na wydarzeniach branżowych w całej Polsce. Autorka wielu instruktażowych artykułów w mediach.