Data
09.08.2018 r.
Godzina
18:30
Czas trwania
2 godziny
Cena
49 zł
Certyfikat
Akademii V&K Cosmetic

Jak to działa?

1. Kup wybrany webinar.
2. W ciągu kilku dni od zakupu (po zaksięgowaniu płatności) otrzymasz od nas w odpowiedzi maila zwrotnego, w którym wyślemy Ci link oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego oraz instrukcję uruchomienia webinaru.
3. W trakcie webinaru możesz zadawać pytania, komentować i zdobywać mnóstwo wartościowej wiedzy!
4. Po webinarze w ciągu tygodnia otrzymasz od nas mailowo certyfikat udziału w webinarze.

Opis:

Manicure Tytanowy to bez wątpienia jedna z najtrudniejszych metod stylizacji paznokci, jakie znane są branży beauty. Niemniej, zarezerwowana tylko dla profesjonalistów, zyskuje coraz więcej miłośniczek, które poszukują zdrowej i trwałej alternatywy dla hybryd, żelu czy akrylu. W trakcie dwugodzinnego webinaru, główny szkoleniowiec Manicure Tytanowego, Justyna Dunat omówi najczęstsze problemy w aplikacji i odpowie na pytania, które padają zwykle już po odbytym szkoleniu i rozpoczęciu pracy. Masz kłopot z aplikacją topu? Stylizacja nie zachowuje swojej trwałości i klientka wraca do Ciebie po kilku dniach? Paznokcie matowieją, a top nie wysycha? Produkty za szybko gęstnieją lub stają się mętne? Pędzelek robi się twardy? Na paznokciu pojawiają się białe drobinki? Ten webinar jest dla Ciebie! Justyna Dunat odpowie na wszystkie problematyczne pytania i rozwiąże trudne dla Ciebie kwestie !

Wykładowca:

Justyna Dunat - główny szkoleniowiec V&K Cosmetic i pierwszy szkoleniowiec Manicure Tytanowego od samego początku wprowadzenia tej metody na rynek europejski. Prowadzi szkolenia z Manicure Tytanowego, w tym z Nail Artu oraz przedłużania i korekty dla klientów z całej Europy. Ekspert marek SNS i LART. Prowadzi liczne pokazy, seminaria i warsztaty, prezentacje na wydarzeniach branżowych w całej Polsce. Autorka wielu instruktażowych artykułów w mediach.