Data
23.08.2018 r.
Godzina
18:30
Czas trwania
2 godziny
Cena
49 zł
Certyfikat
Akademii V&K Cosmetic

Jak to działa?

1. Kup wybrany webinar.
2. W ciągu kilku dni od zakupu (po zaksięgowaniu płatności) otrzymasz od nas w odpowiedzi maila zwrotnego, w którym wyślemy Ci link oraz hasło dostępu do pokoju szkoleniowego oraz instrukcję uruchomienia webinaru.
3. W trakcie webinaru możesz zadawać pytania, komentować i zdobywać mnóstwo wartościowej wiedzy!
4. Po webinarze w ciągu tygodnia otrzymasz od nas mailowo certyfikat udziału w webinarze.

Opis:

Paznokcie french to inaczej manicure francuski, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wśród kobiet. Największą zaletą francuskiego manicure’u jest jego uniwersalność. Świetnie pasuje na każdą okazję. To elegancka i subtelna forma zdobienia paznokci i wygląda dobrze u każdej kobiety. W trakcie dwugodzinnego webinaru przypomnimy, w jaki sposób wykonać stylizację french manicure za pomocą wanienki do frencha i z użyciem pudrów French White i Pink Glitter. Omówimy również najczęściej popełniane błędy i problemy w aplikacji. Ponadto jeszcze raz krok po kroku pokażemy Ci, w jaki sposób zaaplikować Gel Top, aby nadać stylizacji nieskazitelne wykończenie!

Wykładowca:

Justyna Dunat - główny szkoleniowiec V&K Cosmetic i pierwszy szkoleniowiec Manicure Tytanowego od samego początku wprowadzenia tej metody na rynek europejski. Prowadzi szkolenia z Manicure Tytanowego, w tym z Nail Artu oraz przedłużania i korekty dla klientów z całej Europy. Ekspert marek SNS i LART. Prowadzi liczne pokazy, seminaria i warsztaty, prezentacje na wydarzeniach branżowych w całej Polsce. Autorka wielu instruktażowych artykułów w mediach.