Akademia v&k cosmetic

Akademia V&K Cosmetic

Czym jest Akademia?

Akademia V&K to miejsce, które wyjaśni Ci, jak wysoką jakość usług przekuć w realne zyski i sukces w branży beauty. Dochód pasywny zaczyna być satysfakcjonujący dopiero wtedy, gdy wiedza i umiejętności zaczynają ze sobą współgrać. V&K Cosmetic to mistrzowie manicure. Ludzie, dla których rozwój jest najwyższą wartością. Nieustannie się szkolimy i przenosimy swoją wiedzę na realne działania. Uczymy najbardziej innowacyjnych metod pielęgnacji i stylizacji, jakie są dostępne na rynku. Wprowadzamy na polski i europejski rynek metody, które są wydajne i zapewniają trwałe efekty. Kochamy branżę beauty. Nasza kadra to wykwalifikowani managerowie, specjaliści i instruktorzy manicure.

 

Chcemy podzielić się z Wami swoim doświadczeniem w trakcie pokazów w całej Polsce, podczas których przekażemy Wam zastrzyk praktycznej wiedzy!

Instruktorzy Akademii
V&K Cosmetic

ALEKSANDRA
ŁATKA - KOWALIK

szkoleniowiec V&K Cosmetic Kraków. Magister Kosmetologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z 5-letnim doświadczeniem w stylizacji paznokci. Absolutna perfekcjonistka i pasjonatka swojej pracy, specjalistka od techniki i profilowania paznokci.

JUSTYNA DUNAT

główny szkoleniowiec Europejskiego Centrum Szkoleniowego V&K Cosmetic. Stylistka z dziesięcioletnim doświadczeniem. Wybitny praktyk i specjalista, który o produktach do manicure, składach produktów i metodach aplikacji wie dosłownie wszystko.

MAGDALENA KORAL

manager warszawskiego salonu firmowego i punktu szkoleniowego V&K Cosmetic. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży beauty. Wie, jak zarządzać pracą zespołu, księgowością i w jaki sposób mierzyć rezultaty. Wieloletnie szkolenia i praktyka umożliwiły jej selekcję odpowiednich technik sprzedaży i umiejętność wdrażania ich w życie, by efektywność pracy salonu była na najwyższym poziomie.

Szkolenia

Poznań

Pokazy

Warszawa

Pokazy

Łódź

Pokazy

Już wkrótce!

Warsztaty

Zalety

Dzięki udziałowi w pokazach V&K Cosmetic zdobędziesz wiedzę i umiejętności, dzięki którym wyprzedzisz konkurencję! Poznasz najbardziej innowacyjne metody stylizacji paznokci, dowiesz się jak prowadzić biznes, by z sukcesem go rozwijać, aby nadążać za trendami i tworzyć miejsce, do którego klienci z przyjemnością będą wracać.

Kompetencje, dzięki
którym wyprzedzisz
konkurencję

Certyfikat udziału
w pokazie V&K COSMETIC

Wiedza
doświadczonych
managerów

Wsparcie utalentowanych
szkoleniowców
i instruktorów

Wiedza na temat
innowacyjnych metod
stylizacji paznokci

Pakiet produktów
do użytku w Twoim
salonie w PREZENCIE

Recepta na
bezkonkurencyjny
biznes!